13.11.2018 МАЄ ВІДБУТИСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ. ВИКОНКОМ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ

Сьогодні, 13.11.2018 року, має відбутись позачергова сесія.

На порядку денному – 2 питання:

  1. Про припинення повноважень секретаря Української міської ради VII скликання Проценко Катерини Василівни
  2. Про розгляд розпорядження №159-к від 12.11.2018 року «Про звільнення Луценка В.П, Кари І.В., Кирилюк О.О., Розумнюк Ю.Л.

На такий крок працівники виконкому та секретар міськради наважились після скандальної сесії, коли представниця Укропу за підтримки Самопомочі самовільно проголосила себе головуючою на сесії та депутати прийняли ганебне рішшення затвердити ДПТ по вул Приозерна.

На нашу думку, такий крок виконкому – це гра ва-банк. Адже Укропівсько-Самонемічному угруповання, насправді, не здатне висунути будь-кого притомного на посади виконкому. Звісно, ми не вважаємо нинішніх посадовців безгрішними святими. Ця влада показала себе у всій красі. Численні факти порушень при закупівлях та у земельних питаннях, підтверджені прокуратурою. Але рівень свавілля, який демонструє нове угруповання – такого наше місто ще не бачило!

Також, Укропо-Самонеміч скликає сесію на завтра, 14.11.2018року.

Годі й казати – розвиток подій приголомшливий. Будемо спостерігати та чекати результатів цього балагану. У будь-якому разі, Трипільський Край буде уважно стежити за діями будь-кого при владі на висвітлювати діяльність посадовців.

 

 

Джерело та деталі: 13.11.2018 МАЄ ВІДБУТИСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ. ВИКОНКОМ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 17.11.2018 — 22:41
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier