[5×58] Дружко Марія (Поезія для старшого шкільного віку)

Письменники Дніпра (Поезія та проза) | https://www.youtube.com/playlist?list=PL47_m_Ga4Aed1hO9_db2sWWUh84nDCFXq

До аудіокниги увійшли твори письменників, які пишуть українською і російською мовами. Серед авторів проекту є як члени Національної Спілки письменників України, Конгресу літераторів України, Національної Спілки журналістів України, так і молоді талановиті поети і прозаїки – переможці Всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.
***
Твори поділені на дві частини – прозу та поезію, диск структурований за віковими категоріями: для молодшого, середнього і старшого шкільного віку. Також записи хронологічно поставлені так, щоб у кожній віковій групі слухачі могли чути, як з плином часу змінюється література, її теми, прийоми, мовна палітра. Все це допоможе вчителям у включенні за власним вибором творів авторів рідного краю до шкільної програми. Окрім того, згаданий проект може бути використаний під час проведення уроків літератури, історії, народознавства, інших гуманітарних дисциплін або під час проведення виховних годин та підготовки до позакласних заходів.

Тексти читають актори Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка та Дніпропетровського академічного театру російської драми ім. М. Горького. Деякі твори звучать у виконанні авторів.

Автори і керівники проекту: Фідель Сухоніс, Еліна Заржицька, Наталія Дев’ятко.

Запис здійснено обласним радіо Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, 2012