АГЕНТИ СЕПАРАТИЗМУ в українських ЗМІ | Викрито #АМБ

Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd
Всі випуски АМБ 👉 https://www.youtube.com/playlist?list=PL0uXplhINGZQwWkOrSv6dpJnywtxSvp41

А тепер, щоб ви не розслаблялися, нагадаємо:
Як тільки електорат зневіриться у своєму виборі (а це у нас традиція), на черзі стоятимуть “наступники” і вони продовжують невпинно працювати на те, щоб наростити вагу в очах виборців своїм убійним медіапродуктом, в якому і Янукович, і злиття Мураєва та Азарова, і Медведчук, і мовне питання, і ведучі, які ведуть нас в нікуди.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс

АГЕНТИ СЕПАРАТИЗМУ в українських ЗМІ