«Алісу в Країні Див» оживить технологія доповненої реальності

Історію про маленьку дівчинку Алісу та її пригоди у Країні Див перевидавали безліч разів. Та настільки близько до своїх читачів улюблена героїня ще не була.

Милі й затишні ілюстрації Євгенії Гапчинської оживуть за допомогою технології доповненої реальності, розробленої компанією Live Animation Corp. Тож зовсім скоро казку можна буде не лише читати, а й дивитися. Вже у грудні книжка вийде українською.

Для того, щоб зображення «ожило», достатньо завантажити на планшет чи смартфон додаток WONDERLAND — AR, запустити його, навести камеру на картинку, і бешкетниця Аліса просто на ваших екранах буде рости і зменшуватися, летіти норою і пити чай. Це абсолютно незвичний для українського читача спосіб взаємодії із книжкою, що виник зі спроби поєднати класику з інноваціями.

 

The post «Алісу в Країні Див» оживить технологія доповненої реальності appeared first on Література. Сучасна українська література. Всеохопний літературний портал.

Джерело та деталі: «Алісу в Країні Див» оживить технологія доповненої реальності

«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.

Updated: 03.11.2017 — 15:00
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier