Амальтея кинула тінь на атмосферу газового гіганта Юпітера, а Юнона зробила фото

Під час восьмого зближення з Юпітером космічний апарат NASA “Юнона” зробив чергове приголомшливе фото, – як супутник Юпітера Амальтея кидає тінь на поверхню планети-гіганта.

У цей час Юнона знаходилась на висоті 3 858 км над поверхнею щільної юпітеріанської атмосфери.

Юпітеріанський місяць Амальтея. Юнона зробила це фото 1 вересня 2017 року під час восьмого прольоту навколо Юпітера. Джерело: NASA/JPL-Caltech/SwRI/MSSS/Gerald Eichstädt

Неправильна форма тіні на фото пов’язана з відносним розташуванням супутника Амальтеї до Юпітера, а також неправильною формою самого супутника.

The post Амальтея кинула тінь на атмосферу газового гіганта Юпітера, а Юнона зробила фото appeared first on Science Ukraine.

Місія онлайн-видання Science Ukraine є амбітною та, водночас, важливою для всього суспільства – змінити уявлення про науково-популярну журналістику в Україні; ми створюємо сучасне українське науково-популярне медіа. Ми не абстрагуємось на поверхневій інформації зі ЗМІ, а формуємо та об’єднуємо джерела. Ми навчаємось та навчаємо.

Updated: 21.10.2017 — 11:44
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier