Amazon Prime Video запустився в Україні

Amazon Prime Video сьогодні оголосив про запуск відеосервісу в 200 нових країнах, серед яких і Україна. Перші півроку місячна підписка для українських користувачів коштуватиме €2,99 – за такою ж ціною сервіс пропонується у більшості нових країн. Після закінчення цього періоду ціна зросте до €5,99.

Новим користувачам Amazon Prime Video пропонує семиденний безкоштовний період користування сервісом. Щоб дивитися фільми, потрібен обліковий запис Amazon з прив’язаною банківською картою для оплати. Також на Amazon Prime Video можна дивитися популярні фільми і серіали за передплатою.

Amazon, як і Netflix, не тільки поширює фільми і серіали чужого виробництва, але і має власні ексклюзиви, такі як The Grand Tour (нове шоу екс-ведучих Top Gear) і «Людина у високому замку». Контент, доступний на ресурсі, переважно англомовний, є субтитри французькою, італійською, португальською, іспанською, російською, однак для невеликої кількості відео. Сервіс доступний на Android, iOS, в браузері і на популярних моделях Smart TV від LG і Samsung.

Amazon Prime Video також дозволяє обирати якість відео для стрімінгу або завантаження.

Інший стрімінговий сервіс Netflix прийшов в Україну у січні цього року. Напередодні стало відомо, що Netflix зайнявся локалізацією контенту для України.

Джерело: Watcher

Автор: Базиленко Анна

Маємо надію, що незабаром Netflix та Amazon займуться для початку створенням якісних українських субтитрів, а потім можливо й дублюванням/закадром.

Джерело та деталі: Amazon Prime Video запустився в Україні

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 15.12.2016 — 08:58