Андрій Полтава, фейки, розслідувачі та Коломойський, експерткиня Вітренко | Агенція Медійної Безпеки

Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

Сьогодні в #АМБ розглянемо: чий Крим за версією мінстеця, який головний результат інтерв’ю Коломойського Бігусу і чому Шарій цьому радіє, що спільного у Мураєва і Андрія Полтави, хто справжня “зоря” української журналістики, та як Бебешко став експертом з інаугурації, а Вітренко з діяльності академії наук та що говорили про 5-річчя трагедії в Одесі на Ньюсвані, Нашому, 112 і ATR. А ще почитаємо ваші коменти і проведемо майстер-клас з перебивання гостей студії на прикладах Панової, Сухачова та Полуєва.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ? https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ? https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ? https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ? https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ? https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс