Android 9.0 Pie автоматично вмикатиме Wi-Fi

Учасники форуму XDA знайшли в коді нової версії ОС Android інформацію про новий стиль керування Wi-Fi. Це логічне продовження можливостей, яке Google впровадила минулого року з випуском Android 8.0 Oreo.

Нова функція «Вмикати Wi-Fi автоматично» дозволяє менше витрачати заряд акумулятора в місцях, де є багато бездротових мереж з поганим покриттям. Адже бездротовий передавач у телефоні вмикався, лише коли поряд з’являлася мережа з якісним покриттям.

Функція автоматичної активації Wi-Fi використовує нову опцію сканування Wi-Fi, яка стала доступна в геолокаційних сервісах. Вона у фоновому режимі перевіряє якість з’єднання з доступними навколо бездротовими мережами і звіряє їх з рекомендаціями від Google. Якщо мережа Wi-Fi проходить усі перевірки, смартфон вмикає модуль Wi-Fi на пересилання та прийом даних. Без цієї функції смартфон постійно тримає Wi-Fi у режимі повної активності і намагається підключатися до доступних мереж. Це призводить до більших витрат енергії, якщо доводиться часто перемикатися з однієї мережі на іншу.

У смартфонах з Android Oreo виробники могли вимкнути таку можливість, зробивши її недоступною користувачеві. З Android 9.0 функція «Вмикати Wi-Fi автоматично» буде активована за замовчуванням.

The post Android 9.0 Pie автоматично вмикатиме Wi-Fi appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Android 9.0 Pie автоматично вмикатиме Wi-Fi

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 09.08.2018 — 20:53
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier