Apple, можливо, готує повністю новий спосіб управління смартфонами з жестами в повітрі та доповненою реальністю

Південнокорейське видання ETNews з посиланням на джерела в ланцюгу поставок компонентів пише, що Apple готує в iPhone 2019 року повністю новий інтерфейс управління. Він буде заснований на жестах без дотиків до екрана та доповненій реальності.

Китайські вендори вже зацікавилися наявними патентами Apple у подібному способі управління смартфонами. Вони намагаються передбачити, що готує «яблучна компанія», та скопіювати її можливі рішення. Один із таких вендорів – Oppo, який показав в Oppo R17 Pro камеру з 3D-можливостями. Під час презентації представники компанії сказали, що така камера знадобиться для жестової навігації та доповненої реальності. Про камеру з 3D-можливостями у iPhone 2019 року чутки існують уже тривалий час. Упізнати її буде досить просто завдяки потрійному об’єктиву.

Також джерела в індустрії говорять, що Apple вдалося розробити масову технологію мультитач без необхідності торкатися екрана. Для цього компанія підвищила чутливість екрану з 30 мм до 50 мм, але невідомо, як вдалося подолати випадкові спрацьовування.

The post Apple, можливо, готує повністю новий спосіб управління смартфонами з жестами в повітрі та доповненою реальністю appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Apple, можливо, готує повністю новий спосіб управління смартфонами з жестами в повітрі та доповненою реальністю

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 29.08.2018 — 09:53
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier