Apple заборонила використовувати пристрої на iOS для майнінгу криптовалют

У керівництво для додатків на iPhone і iPad внесли зміни, які відтепер забороняють майнити криптовалюти.

Сайт AppleInsider з’ясував, що в правилах Apple з’явився новий пункт, якого не було ще кілька тижнів тому. Відтепер додаткам не дозволяється майнити криптовалюти на iPhone і iPad.

«Додатки, включно з будь-якими сторонніми рекламними оголошеннями, що відображаються в них, не можуть виконувати не пов’язані з головною функцією фонові процеси, такі як видобуток криптовалют», – говориться в нових правилах.

Тепер додатки для майнінгу можуть бути виключені з магазину, навіть якщо користувач точно знав про дану операцію. На думку експертів, це пов’язано з тим, що подібні процеси надто сильно навантажують батарею та процесор.

У будь-якому випадку, подібні пристрої на iOS не надто хороші для видобутку криптовалют – у них просто не вистачає потужності обчислення.

Сообщение Apple заборонила використовувати пристрої на iOS для майнінгу криптовалют появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: Apple заборонила використовувати пристрої на iOS для майнінгу криптовалют

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 14.06.2018 — 18:54
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier