Архієпископа Тернопільського та Кременецького Нестора призначено Капеланом Пласту від УПЦ КП

Патріарх Київський і всієї України Філарет (Денисенко) благословив і видав резолюцію про призначенням Капеланом Пласту від УПЦ КП Архієпископа Тернопільського та Кременецького – владику Нестора (Писика), пластуна сеньйора, члена станиці Тернопіль. Владика Нестор є давнім прихильником Пласту і добрим приятелем багатьох київських і тернопільських пластунів. З його ініціативи і підтримки цього року відбулося два вишколи ( в січні у Тернополі, а в квітні – в Києві) для волонтерів Пласту з числа священиків та активних мирян.

За такий короткий час уже вдалось провести спільно з Пластом Всеукраїнській молодіжний Православний табір “Вірля”. Також Владика Нестор допомагає налагодити контакти з священниками з тих територій, де немає осередків Пласту та налагодити перші контакти для створення станиць по всій Україні.

Співпраця Пласту та церкви є одним із ключових позитивних моментів для розвитку як і нашої організації, так і нашого суспільства.

 

The post Архієпископа Тернопільського та Кременецького Нестора призначено Капеланом Пласту від УПЦ КП appeared first on Пласт – український скаутинг.

Джерело та деталі: Архієпископа Тернопільського та Кременецького Нестора призначено Капеланом Пласту від УПЦ КП

Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжною організацією. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та на засадах християнської моралі.

Updated: 23.07.2018 — 19:33