БлаЗЕнь і порожнеча, Гордон веде в полон, слуги-злодюжки, дупа цивілізацї! Короновірусні Хроніки-12

Тимчасовий проект каналу ОЗНАКИ!!! Злободенно-вірусне мем-шоу «Коронавірусні хроніки» із затятими хроноведучими – Сергієм Неретіним та Сергієм Хариновичем. Виходить щотижня… і аж до закінчення пандемії коронавірусу! Ох би вже вона закінчилась)

Героями дванадцятого випуску стали:
– комік Вова ЗЕ, якому рік тому МУДрий нарід дав порулити країною; совкодрочер плюс любитель магії та всякої нечисті Дмітрій Гордон, який вперто називає себе журналістом; анонімні депутати-злодюжки з Верховної Ради, що поцупили новенький планшет у “слуги з городу”; депутат-авоська Ліза Богуцька; ботоксний керманич ворожої країни, який вперто вважає її богоносцем; незв’ясований президент Канади плюс інші колоритні персонажі сучасності.

Мем-шоу спробує дати відповіді на непрості та одвічні запитання, які точно сверблять багатьом українцям… Що думає блаЗЕнь після року перебування в президентському кріслі? Хто поцупив планшет у нардепки Вікторії Смаглюк-Василевської? Чому Володька Путін вважає свою “рашку” цивілізацією? Кому Офіс преЗедента відправив вишиванку до Канади?

📌 Підписуйся на канал «Ознаки» та тисни на дзвіночок аби не пропустити нові відео.
🔴 З питань донейтів, реклами, а також поширення цього відео на ТБ – звертайтесь на sergeneretin@gmail.com