Блазень є блазень

Блазень є блазень

Кожного разу, коли патріоти здіймають хвилю стосовно чергової “зірки”, що десь там в Московії співає і не вбачає в цьому нічого поганого, згадую мамині слова: “Ніколи не варто очікувати від блазня хоч-якоїсь громадянської позицій… так було в усі часи”.

Завдяки батькам з дитинства в мене не було кумирів… слухав дуже багато і різного, але кумири так і не окупували мій мозок. Не носив футболок (окрім однієї подарованої… і то не довго) з назвами груп і з “ідолами”, слухав лише те, що подобається, без прив’язки до особистостей. Тому мене не дивували навіть хитання Шевчука та Макаревича впродовж десятиліть. Це далеко не перший випадок, коли піднімаю тему “Не створи собі кумира“.

Українці вперто очікують, шукають, вигадують та створюють собі месій… піднімають їх на трон і пізніше так само щиро ненавидять та рішуче скидають з трону… і це стосується не лише “зірок”. І ось вкотре ставлю риторичне питання, може на варто зачаровуватися, що б постійно не прибувати у похміллі чергового розчарування!?!

Тематичне відео щодо “нєсущіх любовь”… на рік варто звернути увагу, ню й на зміст також:

Джерело та деталі: Блазень є блазень