Бондаренко, Апасов, B2B jewelry, Герман, Пупков, Україна 24, “ванга” Мосійчук, Крим | #АМБ 2.20

Якщо ви шукаєте прихисток, де не обговорюють нові призначення, то вам до нас в АМБ! Ми забили, тому сьогодні випуск буде про те, як інфозброя повертається проти тих, хто її вигадав, чому страх коронавірусу пов’язаний з гріхами і хто з телеведучих таке сказав, про Авакова само собою трошки, про B2B jewelry, вірус сороса, як протистояти напору пропагандистських меседжів, про “ДОМ” чи “ДІМ”, поки неясно і про те, що відбулося у Шустера, аж на 30-ій хвилині, хоча мало на 1-ій.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Антиподи, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс