Бойкот NewsOne, “Відродження” і покарання, форум Тимошенко | Агенція Медійної Безпеки

Сьогодні в #АгенціяМедійноїБезпеки про зворотній бік медіа-світу говоримо про те, як Тетяна Даниленко зробила з мураєва перспективного політика #3, NewsOne руками екс-відьми Ляшка поздоровляв Президента з днем народження, а UA: Перший сосиски під Бабин Яр впарював. Ну, й багато ще чого цікавого, про що вам ніхто, окрім нас, не розкаже.
Не забувайте, що маніпулюють всі й навіть ми!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс