Британець продавав свої персональні дані з Facebook на аукціоні. Майже вдалося

Британець Олі Фрост виставив на продаж на eBay свої персональні дані зі свого облікового запису в Facebook. Однак, коли ставки піднялися до £300, сервіс заблокував оголошення.

У пакет послуг входили пости та коментарі британця, опубліковані в соціальній мережі з його 16 років, а також фотографії, відео, збережені посилання та інша інформацію, яка є у компанії Facebook.

«Що включено: статистика моїх щасливих днів народжень, всі запити в друзі, які я проігнорував, кожне запрошення на вечірку, яке я отримав (всього три). Більш того: за кого я голосую, як звуть мого боса та інформація про всіх моїх родичів», – говорилося в описі до товару.

Стартував аукціон зі ставки в £0,99 – показники зросли за кілька днів до £300. Фрост відзначав, що всі зароблені гроші з цього продажу він хоче перевести в Фонд електронних рубежів, що підтримує конфіденційність користувачів. Але врешті eBay видалив сторінку товару. За словами британця, компанія вважає, що оголошення може суперечити положенням і умовам Facebook.

© Oliver Frost

«Я думав, що мої персональні дані належать мені. Я помилився», – заявив Фрост

Сообщение Британець продавав свої персональні дані з Facebook на аукціоні. Майже вдалося появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: Британець продавав свої персональні дані з Facebook на аукціоні. Майже вдалося

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 08.06.2018 — 22:59
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier