Чому зміцнилася гривня, наступ на глав держмонополій і креативні офіси | ЕКОНОМІКС від 2 грудня

Михайло Кухар (бізнес-школа MIM-Київ), Олег Гавриш (Перша Шпальта) та Андрій Юхименко (The Page) пояснюють головні економічні новини тижня:
▪️Офіційний курс національної валюти 27 листопада зміцнився до 23,98 грн за американський долар. «Економікс» пояснює з чим це пов’язано і чого чекати від курсу надалі.
▪️Правління Нацбанку заявило про тиск з боку ексвласника Приватбанку Ігоря Коломойського. Йдеться про сфокусовану атаку на регулятора у формі замовних спекуляцій і наклепу в ЗМІ, проплачених мітингів під стінами НБУ і навіть про спроби насильницького вторгнення у банк, зазначається в заяві регулятора.
▪️«Нафтогаз» виграв суд у «Газпрому». Апеляційний суд округу Свеа в Швеції відхилив апеляцію російської монополії на рішення Стокгольмського арбітражу, що стосуються транзиту газу та його постачання в Україну. «Газпром» повинен заплатити «Нафтогазу» 1 млн євро судових витрат та ще 1,65 млн грн. Рішення апеляційного суду округу Свеа остаточне й оскарженню не підлягає.
▪️Під головою «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим захиталося крісло. Найближчим часом Міністерство інфраструктури розгляне питання про його подальше перебування на цій посаді. Незадоволені топменеджером і в Кабміні.
▪️Рекордний урожай. Станом на 28 листопада аграрії зібрали понад 74 млн тонн зернових і зернобобових культур з 15 млн га. Весь урожай минулого року склав 70 млн тонн.
▪️Трохи незвичайна тема присвячена офісам. Ми вирішили обговорити те, як керівники компаній залучають співробітників і як вони створюють особливі умови роботи в своїх офісах. У сюжеті який ми покажемо і розповімо про таких офісах. А далі обговоримо навіщо бізнес створює такі умови. Питання не таке просте як здається і добре розкриває принципи роботи нової економіки.
▪️А також про замах на В’ячеслава Соболєва, спроби глави Міненерго Олексія Оржеля звільнити главу «Нафтогазу» Андрія Коболєва і інші новини.

Якщо вам подобається те, що ми робимо — будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту 💙💛 Наші реквізити:
• pb.ua: 5363 5423 0778 1303
• monobank: 5375 4141 0021 8964
[email protected]
• Patreon: http://bit.ly/2XGyKwy
• IBAN: DE11 1005 0000 6014 1157 71
• Payoneer: 5300 7211 2293 8860
• мобільні перекази: +380963302229
• крипта: http://skrypin.ua/help/

▪️Telegram-канал хороших новин: https://t.me/kyivgoodnews
▪️Telegram-канал Скрипіна: https://t.me/romanskrypin
▪️Telegram-канал Яневського: https://t.me/DanYanevsky
▪️Telegram-канал SKRYPIN.UA: https://t.me/SkrypinUA

🔴 Ми у соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/SKRYPIN.UA/
Twitter: https://twitter.com/SkrypinUa
Instagram: https://www.instagram.com/skrypinua/

🔴 Замовляй рекламу на SKRYPIN.UA (медіа-кіт) 👉 http://bit.ly/2JoAkNz

🔴 Слухай подкасти в iTunes:
skrypin.ua: https://goo.gl/mvGUgk
UMN: https://goo.gl/LUUodu
Danylo Yanevsky: https://goo.gl/1QTWGU

Skype для дзвінків у студію: [email protected] / Етер Ether

www.skrypin.ua

Поширити: Поділитися Поділитися submit to reddit