Coca-Cola випустила свій перший алкогольний напій в історії

Свій перший слабоалкогольний продукт Coca-Cola випустила в Японії – цитрусовий напій поки що не буде продаватися в інших країнах.

Американська компанія створила три газовані лимонні напої, які вже в понеділок надійшли в продаж в Японії. Їх міцність варіюється від 3% до 8%, а сам продукт нагадує слабоалкогольні коктейль і має лимонний присмак. Рецепт, як і очікувалося, зберігається в суворій таємниці, але відомо, що прикладом послужив популярний японський напій Chu-Hi (абревіатура для shochu highball), який також має сильний цитрусовий смак і створювався як альтернатива пиву.

Новий продукт Coca-Cola націлений на зростаючий ринок молодих людей, які люблять випити, особливо це стосується жінок. Але компанія стверджує, що поки не збирається випускати його за межами Японії.

Сообщение Coca-Cola випустила свій перший алкогольний напій в історії появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: Coca-Cola випустила свій перший алкогольний напій в історії

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 31.05.2018 — 17:45
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier