ДЕПУТАТ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ТЕТЯНА КУЧЕР ПІДРОБИЛА ДОКУМЕНТИ?

Вчора, під час проведення позачергової сесії УМР, слухачі повідомили, що справжнє прізвище депутатки Тетяни Кучер – Сафонік і що, насправді, вона – заміжня особа. Це серйозне звинувачення і тому Трипільський Край вирішив перевірити інформацію.

Для початку ми вирішили перевірити інформацію про розлучення. І за пошуком «Сафонік Тетяна Миколаївна» у судовому реєстрі знайшли таку справу у суді Кривого Рогу.

У судовому рішенні про розлучення зазначається, що шлюб зареєстрований 05 червня 2013 року за актовим записом № 998 у м. Києві . Шлюбні відносини між подружжям припинені з червня 2015 року.

Тобто, Тетяна Сафонік – дійсно реальна людина, яка нещодавно розлучилась. Дівоче прізвище Тетяни Сафонік – невідоме.

Якщо, дійсно, Тетяна Сафонік та Тетяна Кучер – одна особа, то брати участь у будь-яких коопетаривах або інших починаннях цієї особи – великий ризик.

Наказом  Міністерства юстиції України від 26 грудня 2016 р. № 3773/5 затверджені зміни до деяких нормативно – правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а саме: органи місцевого самоврядування (їх посадові особи) мають право звертатись до відділів державної реєстрації актів цивільного стану із запитами щодо зареєстрованих актів цивільного стану. Тож, посадовці виконавчого комітету Українки  можуть запитати про що шлюб, зареєстрований 05 червня 2013 року за актовим записом № 998 у м. Києві та дізнатись дівоче прізвище Тетяни Сафонік.

Джерело та деталі: ДЕПУТАТ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ТЕТЯНА КУЧЕР ПІДРОБИЛА ДОКУМЕНТИ?

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 14.06.2018 — 18:54
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier