Дубінський та Саакашвілі ганяють лисого | #АМБ

Повний випуск АМБ 👉 https://youtu.be/pCGPDrB8YEw
Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

Ще якихось 7 місяців тому зі слів Дубінського Саакашвілі був “торпедой против Яценюка”, “злобным клоуном для упоротых” та “отработанным материалом”, але вже сьогодні ці два непримиримі вороги зливаються в тандемі “поганяй лисого” (Кононенка) в боротьбі за місце на 94 окрузі. Навіть року не минуло як Саша і Міша кардинально змінили думку одне про одного, але прогнозуємо, що не востаннє. Йдіть за попкорном! Шоу обіцяє бути гарячим)

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Поширити: Поділитися Поділитися submit to reddit