Джарвіс – сервіс для підбору фільмів з українською озвучкою, який можна інтегрувати з Толокою

Чи знайоме вам відчуття, коли хочеться подивитися якійсь фільм, але не знаєте що саме хочеться? Тоді починаєте перебирати безліч фільмів у пошуках того, що вам може сподобатися. І поки знайдете щось дійсно цікаве, то бажання чи часу на перегляд вже нема. Чи є вихід? Тепер є! Адже запущено новий проект – сайт-порадник «Джарвіс».

Як це працює?

Заходите на сайт та обираєте: під який фільм у вас настрій: легкий, цікавий, напружений чи драма. Це все!

Також можете накласти додаткові параметри, такі як: смішний, фентезі, страшний, про кохання тощо. Натискаєте “Джарвісе, порадь”, і він вам радить фільми. Якщо сподобалось кілька фільмів одночасно, то можна “відкласти на потім”, щоб не наступного разу не шукати знову.

Серед мінусів варто зазначити, що на сервісі нема інформації про свіжі фільми, які з’явилися нещодавно в інтернеті. Але сподіваємося, що з часом ця проблема буде вирішена.

Інтеграція з Толокою

Під кожним фільмом є кнопка “Знайти де подивитися”, яка за замовчуванням відправляє на пошук у гуглі.

Для зареєстрованих користувачів, є можливість налаштувати цю кнопку для пошуку на толоці. Треба зайти в свій профіль, далі в налаштування. Там є підрозділ “Налаштування кнопки “Знайти де подивитися””. Далі прописуємо:

Посилання: https://toloka.to/tracker.php?nm=:query:
Запит: :name_en: :year:

Зберігаємо налаштування і все готово! Тепер обрані фільми можна шукати одразу на Толоці.

Сайт: https://jarvis.net.ua
Сторінка Фейсбук: https://www.facebook.com/jarvis.net.ua/

Джерело та деталі: Джарвіс – сервіс для підбору фільмів з українською озвучкою, який можна інтегрувати з Толокою

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 30.09.2017 — 00:39
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier