Джоан Ролінґ вибачилася за вбивство Доббі

Авторка Поттеріани щороку вибачається за смерть одного з персонажів твору. Цього року на свої сторінці у Twitter Ролінґ попросила пробачення за вбивство ельфа-домовика Доббі.

It's that anniversary again. This year, I apologise for killing someone who didn't die during the #BattleofHogwarts, but who laid down his life to save the people who'd win it. I refer, of course, to Dobby the house elf.

— J.K. Rowling (@jk_rowling) May 2, 2018

«Цього року я прошу вибачення за вбивство того, хто не помер у Битві за Гоґвортс, але віддав своє життя за спасіння людей, які виграли цю битву. Я, звичайно, маю на увазі Доббі, ельфа-домовика», — написала Джоан.

2 травня, у річницю Битви за Гоґвортс, письменниця традиційно вибачається за смерть одного з її учасників. У 2017-му Джоан Ролінґ вибачалася за смерть викладача Северуса Снейпа.

 

The post Джоан Ролінґ вибачилася за вбивство Доббі appeared first on Література. Сучасна українська література. Всеохопний літературний портал.

Джерело та деталі: Джоан Ролінґ вибачилася за вбивство Доббі

«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.

Updated: 04.05.2018 — 16:28