«Емоційний інтелект» Деніела Ґоулмана ексклюзивно у Книгарні «Є» з 5 по 19 лютого

Ексклюзивно від видавництва «Vivat» у Книгарні «Є» книжка для тих, хто хоче навчитись стримувати емоційні зриви, розуміти почуття інших людей та налагоджувати потрібний зв'язок.

Про книгу:
Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. А як впливає на життєві здобутки емоційна сфера людини? Які емоційні складники передусім формують нашу долю?
Для чого нам емоції та як навчитися ними керувати? Чи можна (і як саме, якщо так) виправити емоційні моделі, закладені в людині, коли вони гальмують її рух до кращого?
І взагалі, чи реально об’єднати два слова «емоційний інтелект» і не отримати суперечність?
Відповіді на ці питання дає оперта на наукову базу і водночас легко написана для широкої аудиторії книжка Деніела Ґоулмана — один із безперечних психологічних бестселерів останніх десятиліть.

Джерело та деталі: «Емоційний інтелект» Деніела Ґоулмана ексклюзивно у Книгарні «Є» з 5 по 19 лютого

Мережа Книгарень «Є» має певний концепт, чітко визначену позицію. Вона унікальна: вирізняється серед більшості книжкових мереж тим, що просуває власний, український продукт. Ця позиція відповідає очікуванням суспільства, адже, як засвідчують соціологічні дослідження, більшість українців готові читати українською мовою, серед них більшість – це ті, хто надає перевагу україномовній книжці.

Updated: 05.02.2018 — 10:46
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier