Facebook почав присвоювати своїм користувачам бали надійності

У серіалі «Чорне дзеркало» була серія, в якій кожен користувач виставляв іншому бали, і від набраного рейтингу відкривалися нові можливості або, навпаки, суспільство їх починало обмежувати. Поки у Китаї подібну сувору систему реалізує влада, у західній півкулі її спрощений варіант вирішила втілити найбільша соціальна платформа Facebook.

Соцмережа запустила функцію, яка дозволяє призначати користувачам рейтинг репутації, який показує їхню надійність. Шкала оцінювання коливається від 0 до 1, і над нею працювали щонайменше останній рік.

«Facebook розробив систему оцінки репутації як частину зусиль із протидії фальшивим новинам, – говорить менеджер з продуктів Facebook Тесса Ліонс. – Оцінка надійності користувача не призначена показувати абсолютний рівень довіри до нього. Люди часто скаржаться на матеріали, з якими вони просто не згодні».

У Facebook кажуть, що нова шкала доповнить вже наявні параметри, які соцмережа використовує для оцінки облікових записів користувачів. Однак її представники не говорять, які дані будуть використовуватися для розрахунку балів. Також поки невідомо, чи розповсюджуватиметься рейтинг на всіх користувачів і як соцмережа використовуватиме його для своїх внутрішніх алгоритмів.

The post Facebook почав присвоювати своїм користувачам бали надійності appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Facebook почав присвоювати своїм користувачам бали надійності

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 23.08.2018 — 10:48
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier