Фонтан книжок у Кропивницькому

Бажання поринути у святкову атмосферу прокидається задовго до офіційної причини святкувань. Видавництва «Фонтан  казок» та «Легенда» вирішили це виправити, і привезти до Кропивницького святковий настрій, а заразом і книжкові пакунки (бо який же настрій без книжок).

15–17 листопада у Кропивницькому у рамках проекту ЛітФонтан відбудеться книжкове свято, на якому зберуться разом письменники Іван Андрусяк, Олег Чаклун, Сашко Дерманський, Юрій Бедрик і кропивницька поетеса Олена Горобець. Подію організовує «Фонтан казок» та створене його командою нове видавництво «Легенда».

Три дні улюблених книг, зустрічей з авторами та видавцями зацікавлять не тільки дорослих відвідувачів. спеціально для малюків на свято завітають казкові створіння: зайчики і чупакабри, принцеси та супергерої. Окрім того, вже у перший день святкувань гості матимуть змогу завітати на «простирадлянувечірку з привидами». А щоб ви не заблукали серед подій, публікуємо програму заходу.

15 листопада

8:00–13:00 — Зустріч з авторами «Фонтану казок», Гімназія № 5 ім. Т. Шевченка (вул. В. Чорновола, 15)
14:00 — Мікроботячий квест і зустріч з авторами «Фонтану казок», обласна бібліотека для дітей ім. Т.Шевченка (вул. Шевченка, 5)
17:30 — «Простирадляна вечірка з привидами»: презентація збірки казок Сашка Дерманського «День народження привида», арт-кафе «Берлога» (вул. Велика Перспективна, 62). Вхід — 10 грн
19:00 — Інтенсив для письменників-початківців від редакторів видавництва «Фонтан казок» і «Легенда», арт-кафе «Берлога» (вул. Велика Перспективна, 62). Вхід — 50 грн. Реєстрація за посиланням –https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebxz6OA5138O6V_RXE2_fNDILQ5S0shqv4rIPN5JPKShJSaQ/viewform

16 листопада

8:00–13:00 — Зустрічі з авторами «Фонтану казок», спеціалізована загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів № 6 (вул. Велика Перспективна, 39/63)
15:00 — Зустріч з авторами «Фонтану казок» і «Легенди», обласний художній музей (вул. Велика Перспективна, 60)
17:00 — Презентація видавництва «Легенда» у кінотеатрі «Портал» (вул. Соборна, 1)

17 листопада

8:00 — Зустріч з авторами «Фонтану казок», загальноосвітня школа № 20 (просп. Перемоги, 16)
9:20 — Презентація видавництва «Легенда» і його новинок, ЦДПУ ім. В. Винниченка (вул. Шевченка, 1)
11:00 — Зустріч з авторами «Фонтану казок» і «Легенди», гімназія мистецтв, старший корпус (вул. Дворцова, 7)
12:00 — Зустріч з авторами «Фонтану казок», школа-ліцей № 25 (вул. Леваневського, 2-Б)

The post Фонтан книжок у Кропивницькому appeared first on Література. Сучасна українська література. Всеохопний літературний портал.

Джерело та деталі: Фонтан книжок у Кропивницькому

«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.

Updated: 14.11.2017 — 13:00
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier