#ХочуКнижкуПідЯлинку — флешмоб з призами

У тебе вже є перелік книжок, які хочеш мати в себе під ялинкою? Якщо ні, то саме час його скласти. Якщо так, то поділися ним із нами і отримай одну з чотирьох гарячих новинок зими. 

Любити книжки та бути підписаним на спільноту «Друг читача» у Facebook — це все, що потрібно для участі в флешмобі. А ще трошки талану та віри у передріздвяні дива. Бо ж від новеньких книжок тебе відділяє всього кілька кроків ↓

Трьом щасливчикам, яких визначимо рендомно, «Друг читача» надішле одну з найновіших книжок зими. Та на цьому сюрпризи не закінчуються.

Ми не дарма писали про чотири гарячі новинки. Четверту книжку подаруємо тому, хто напише найгарніший/наймиліший/найкнижковіший пост за версією нашої редакції. Тож, якщо тобі ніколи не щастило у розіграшах і ти вже не сподіваєшся на силу своєї вдачі, не засмучуйтеся (бо ми самі такі). «Друг Читача» дає шанс твоєму талантові оповідача. Можливо, четверта новинка дістанеться саме тобі.


Чекаємо на пости до 26 грудня, щоб вже наступного дня оголосити результати. Вмикай свою геніальність і вдачу та поспішай творити, бо на свята дива справді трапляються.


 

 

The post #ХочуКнижкуПідЯлинку — флешмоб з призами appeared first on Література. Сучасна українська література. Всеохопний літературний портал.

Джерело та деталі: #ХочуКнижкуПідЯлинку — флешмоб з призами

«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.

Updated: 13.12.2017 — 13:03