Гуртом шукає розробників і дизайнерів!

Наш сайт існує вже більше десяти років. І він потребує оновлення.

Мова в першу чергу про розширення функціоналу і оновлення дизайну. Поки що – тільки на Толоці.

Дотепер майже вся без винятку робота над технічними питаннями лягала на одну людину. Але зараз, коли необхідність осучаснення стала особливо очевидною, було усвідомлено, що це потрібно змінити.

Тому ми розпочинаємо пошук людей, які на волонтерських засадах були б готові зробити Гуртом кращим.

План наступний:

1) відбирається група людей, готових допомогти

2) група отримує доступ до коду точної копії Толоки і може розпочинати свою роботу з розширення функціоналу і оновлення дизайну

3) періодично робота, здійснена на копії Толоки, перебирається і втілюється в життя

Всі інші користувачі матимуть можливість в режимі реального часу спостерігати за змінами, реалізованими на копії, оцінювати їх і пропонувати свої ідеї.

Вимоги до потенційних кандидатів прості: це знання, достатньо вільного часу і, в ідеальному випадку, досвід користування Толокою.

Тож розпочинаємо! Всіх небайдужих просимо писати на konfuciusu@gmail.com або в приватні повідомлення до Konfucius. Немає потреби у жодних формальностях, просто коротко опишіть себе. Дякуємо!

Тема на Толоці: https://toloka.to/t81976

Джерело та деталі: Гуртом шукає розробників і дизайнерів!

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 17.05.2017 — 00:59
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier