Jaguar Land Rover пропонує збільшити довіру до автономних автомобілів, оснастивши їх очима

Команда інженерів та психологів вивчає ефективність можливого рішення однієї з головних проблем робоавтомобілів – недовіру людей. У Jaguar Land Rover запропонували оснастити такі машини індикаторами, які візуально схожі на очі та показуватимуть навколишнім людям наміри автівки.

Віртуальні очі на автомобілі називаються «інтелектуальні екрани». Вони шукають пішоходів навколо, а потім намагаються встановити прямий візуальний контакт. Розробники вважають, що так машини зможуть невербально сигналізувати пішоходам про те, що можна переходити дорогу. У тестовому випробуванні віртуальних очей уже взяли участь понад 500 людей, але автори ідеї не розкривають його результатів. Відомо лише, що тестовий автомобіль Jaguar Land Rover їздив штучною вулицею у Великобританії.

Штучні очі для роботів також використовують в інших індустріях. Наприклад, індустріальний робот Baxter отримав замість обличчя планшет, на якому виводилися його очі. Так машина допомагала людям зрозуміти, коли вона сконцентровано працює або коли  зламана.

В автоіндустрії Jaguar Land River є не єдиною компанією, яка намагається придумати спосіб комунікації автономних машин з пішоходами. Цього літа американський стартап Drive.ai запустив пілотну програму, в якій її флот Nissan NV200 отримав зовнішні панелі. На ці екрани виводилися різні повідомлення, наприклад, про те, що машина очікує, поки пішохід перейде дорогу.

The post Jaguar Land Rover пропонує збільшити довіру до автономних автомобілів, оснастивши їх очима appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Jaguar Land Rover пропонує збільшити довіру до автономних автомобілів, оснастивши їх очима

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 03.09.2018 — 12:28
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier