“ЭХО МОСКВЫ” лунає все відчутніше | #АМБ

Повний випуск АМБ 👉 https://www.youtube.com/watch?v=kYNt44ZSz6Q
Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

Головний редактор російської радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов розповів, що одна з цілей його приїзду до Києва – наміри відкрити представництво радіостанції в Києві. Тож для нас Эхо Москвы лунає все відчутніше.
Розбираємося – навіщо воно нам і що Венедиктов розповів Дмитру Гордону. По пунктах!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс