Кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

3 червня на Поштовій площі відбулася офіційна церемонія нагородження 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Гран-прі фестивалю, статуетку «Скіфський олень» та 10 000 доларів за найкращий дебютний фільм отримала стрічка «Святий» Андріуса Блажевічюса (Литва, Польща,
 2016) із непростим сюжетом: «Провінційне литовське містечко стикається з економічною кризою 2008 року. Вітаса звільняють із фабрики. Під впливом дружини він негайно починає шукати нову роботу, але безуспішно. Зробивши нову стрижку, Вітас сподівається на любовну пригоду із перукаркою Марією, але так само зазнає поразки. Зрештою Вітас починає ще одні пошуки: разом із найкращим другом Петрасом починає шукати хлопця, що розмістив на YouTube відео, стверджуючи, що бачив у місті Ісуса Христа. Це єдине, що вдається Вітасові».

«Зимові брати» Глинура Палмасона (Данія, Ісландія, 2017) здобули приз за найкращий повнометражний фільм та $2 000, а картина «Блискуча нагла смерть» режисера Серджіу Неґулічі (Румунія, 2017) стала першою в категорії короткого метру.

Українські режисери також не залишилися без уваги. Журі відзначило стрічку Нікона Романченка «Поза зоною» (Україна, 2017) за делікатний погляд і особливу інтонацію, а «Штангіст» Дмитра Сухолиткого-Собчука (Україна, Польща, 2018) став найкращим фільмом Національного конкурсу та отримав приз у розмірі 50 000 гривень. Як зазначають організатори, це історія про вартість перемоги в професійному спорті, але лише на перший погляд.

Спеціальні відзнаки від журі отримали фільми «Брижі» режисера Свеє Матіаса
 Гленне (Норвегія, 2016), «Супер-Модо» Лікаріона Вайнайна
 (Кенія, Німеччина, 2018), «За блакитними дверима» Маріуша Палєя 
(Польща, 2016) та «Вантаж» Огнєна Главонича (Сербія, Франція, Хорватія, Іран, Катар, 
2018).

Більше про переможців читайте на сайті фестивалю.

 

Сообщение Кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: Кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 05.06.2018 — 23:06
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier