Концерт-сповідь «Батьки – всесвіт буття»

Присутні пережили незабутні хвилини щастя, коли студенти не соромлячись, можливо вперше в житті, у сповіді подумки ставали на коліна перед найріднішими людьми – батьками, щиросердно відкривали їм свою душу, промовляли найпотаємніші слова подяки, що зігрівають серце.
Разом вивели громадську формулу материнства. У «дереві життя» закарбували словесний узагальнений портрет матері. Тут були розгорнуті тематична виставка книжок, виставки ляльок-мотанок, вишитих сорочок та вишитих бісером ікон. Все це зроблено руками викладачів та студентів кафедри журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю.
Присутні були одностайні в тому, що щастям необхідно ділитися з усіма, цінувати миті, коли ми разом з батьками! Студенти запустили до зали паперові літачки. Традиція вітати один одного і бажати щастя в НАУ поширилась завдяки тому, що Центр Української Культури та Мистецтва щороку проводить майстер-класи з виготовлення листівок-щасливок. В стінах НАУ листівки-щасливки трансформувались у паперові літачки.
Концерт-сповідь «Батьки – всесвіт буття» вилився у справжній карнавал муз!

Автор статті: Олександр Кошак

Концерт-сповідь «Батьки – всесвіт буття», 30 березня 2018 р.

Джерело та деталі: Концерт-сповідь «Батьки – всесвіт буття»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 03.04.2018 — 11:58