Кожен може майнити криптовалюту для благодійного фонду «Таблеточки»

У мережі з’явився веб-сайт, який використовує частину потужностей комп’ютера для добування криптовалюти – усі кошти йдуть до фонду «Таблеточки», що допомагає онковідділенням по всій Україні.

Допомагати дійсно просто. Достатньо тільки відкрити «Сторінку допомоги» та натиснути «Розпочати», щоб веб-браузер вашого комп’ютера почав використовувати процесор для вирішення алгоритмів криптовалюти. Можна навіть обрати, яку потужність процесора ви хочете задіяти для цієї доброї справи.

Це цілком безпечний та приємний процес – вам достатньо просто залишатися на сторінці. Чим довше ви це робите та сильніше використовуєте процесор – тим більше алгоритмів вирішуватиметься для створення криптовалюти. Усе, що ви намайнили, автоматично жертвується фонду «Таблеточки» та конвертується на реальні кошти, які доходять до дітей через ліки, медичну та іншу допомогу.

«Цей проект унікальний, бо стати благодійником абсолютно нічого не коштує. Зараз не найкраща ситуація в економіці, і люди, в більшості випадків, не мають надлишкових коштів. А тут ти нічого не маєш робити – просто відкрий сторінку, – ділиться враженнями один з ідеологів проекту Коля Рекеда. – Головне в цьому проекті – максимально довгий час перебування на сторінці. Я маю надію, що наша спільнота зменшить витрати компа на розваги та трансформує цю енергію в чиєсь врятоване життя».

Сообщение Кожен може майнити криптовалюту для благодійного фонду «Таблеточки» появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: Кожен може майнити криптовалюту для благодійного фонду «Таблеточки»

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 05.06.2018 — 23:07
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier