Кучманіти можна, втрата контролю АП, благодійність “Прямого” | Агенція Медійної Безпеки

Сьогодні в #АМБ “таке трапляється” та повна палітра виправдань Авакова, новий жанр інтерв’ю — перегони на велосипеді, який нікуди не їде, гуманізація пропагандистів, історія однієї речниці, доля якої пояснювати, що ми все не так зрозуміли, подарунок Шустеру до Дня Ж, стандарти журналістики від Олега Барни, благодійсність напряму, але з Ганапольським та ЗЕяви з перекладання відповідальності на Україну.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Поширити: Поділитися Поділитися submit to reddit