Курс із Люневільської вишивки «Брошка «Квітка»

Перед вами відкриється чарівний світ вишивки високої моди. Ви ознайомитеся з матеріалами кращих виробників світу, які застосовуються при створенні виробів відомих будинків мод Європи.

Від початку й до завершення курсу ви оволодієте безцінними знаннями та відкриєте для себе секрети Люневільської вишивки та багато чого іншого. Під час курсу ви ознайомитеся з таким пристроєм, як люневільський гачок та опануєте навички користування нимм. Ви вмітимете «зап’ялювати» тканину, вишивати гачком, використовуючи бісер, пайєтки, стеклярус. Ми будемо вишивати пелюстки пайєтками, використовуючи каркас. Попрацюємо з кристалом Swarovski, канителлю трунцалом ( золота нитка), фатином. У кінці курсу ви навчитесь гарно оформляти виворіт брошки, кріпити застібку, оформляти краї брошки. А результатом навчання стануть безцінні знання та готова брошка! Курс розрахований на 3 заняття по 4 години кожне з домашнім завданням.

У групі будуть одночасно займатися до 6 учнів.

Усі необхідні матеріали входять у вартість курсу.

Обладнання надається на період проведення всього курсу для створення брошки.

Детальна інформація та запис на курс за № тел. 0507150043 (Лариса Сумер).

Сторінка на Facebook

Адреса Школи жіночих рукоділь: 4 поверх Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа» (вихід в сторону вулиць Верхній та Нижній Вал).

Курс із Люневільської вишивки «Брошка «Квітка»

Джерело та деталі: Курс із Люневільської вишивки «Брошка «Квітка»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 02.05.2018 — 14:27