Київ повинен заборонити працювати в Україні власкорам польської RzeczPospolita

4 жовтня 2018 року на шпальтах польської урядової газети RzeczPospolita вийшло інтерв’ю з ватажком донецьких терористів Дєніса Пушиліна. 2 жовтня 2018 року на сході України від кулі снайпера терористів загинув боєць батальйону Айдар Олексій Влодарський. Не подаватиму тут посилань на терористичні сайти, але вбивство українського військового викликало неабияку радість в медіапросторі окупованих територій.

Київ повинен заборонити працювати в Україні власкорам польської RzeczPospolitaТа й нема чому дивуватися, адже медіаресурси терористів в окупованому Донецьку, наприклад т.зв. “донєцкоє аґєнтство новостєй”, регулярно промивають мізки, пишучи, що бійці Айдару є “бойовиками” – і це ще найлагідніше означення. Таким чином, в окупованому Донецьку формується образ усіх бійців Збройних Сил України. Надаючи майданчик ватажку терористів, який до того ж братиме участь у так званих “виборах” на окупованих територіях 11 листопада, польська проурядова газета RzeczPospolita визнала суб’єктність Пушиліна. А це вже пряма загроза національній безпеці України. Тож Київ не має права проігнорувати інтерв’ю Пушиліна, інакше це стане прецедентом, і Пушилін та інші терористи масово з’являться на шпальтах західних видань легалізуючись у західній громадській думці.

Тому буде цілком логічно, якщо українське Міністерство закордонних справ України позбавить акредитації усіх, хто має відношення до RzeczPospolita в Україні. Також буде цілком логічним заборонити в’їзд в Україну автору інтерв’ю Руслану Шошину. Це слід робити не таємно, а гучно і публічно, аби всі видання усвідомили, що надання майданчика терористам не залишиться поза реакцією української влади.

Крім того, це буде сигналом і українцям, і надто захисникам Батьківщини, що держава піклується про їхній образ і не дозволить нікому ображати своїх громадян. Врешті, жорстка реакція на інтерв’ю – це прояв гідності, коли держава, що має самоповагу, вказує не червону лінію, яку зась перетинати навіть проурядовим іноземним медіа.

Джерело та деталі: Київ повинен заборонити працювати в Україні власкорам польської RzeczPospolita

Журналіст. Блогер. Медіа консультант. Спеціалізація: нові медіа, соціальні медіа, ТБ, радіо. Вивчає, створює і просуває стратегії за допомогою нових медіа. Досить вільно орієнтується в нових технологіях. Небайдужий до політики. Володіє українською, польською, англійською, російською мовами.

Updated: 04.10.2018 — 19:33
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier