Легіонери взяли участь в акції «Зробимо Україну чистою разом»


<!–

–>

Представники «Українського легіону» разом з членами громадської організації «Воскресенська слобода» та активними мешканцями масивів Воскресенки та Райдужного влаштували толоку на озері Радунка в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом».

Подібні толоки відбуваються вже п’ятий рік поспіль. Ані дощ, ані холодна погода не зупиняє тих, хто хоче жити біля чистої водойми. Цього року толока відбулась в суботу 29 квітня. Активісти зі своїми сім’ями прибрали прибережну зону, задля популяризації екологічної культури сортували зібране сміття: окремо скло, пластик, автомобільні покришки, шприци (їх було знайдено приблизно 50 штук на 100-метровій ділянці) та інші відходи. Всього було зібрано близько 30 мішків зі сміттям.

За словами координатора акції Владислава Степаненко, за останні 5 років біля озера Радунка стало набагато чистіше. А ті, хто хоч раз вийшов на прибирання або висадження дерев, вже ніколи не будуть смітити в зеленій зоні.

Джерело та деталі: Легіонери взяли участь в акції «Зробимо Україну чистою разом»

"Український легіон" є громадянською патріотичною організацію. Ми діємо виключно в межах чинного законодавства. Там, де законодавство нас не влаштовує, ми не порушуємо його, а добиваємося змін. Загальними засадами діяльності Українського Легіону є добровільність, самоврядність, вільний вибір території діяльності, рівність перед законом, відсутність майнового інтересу її членів (учасників), прозорість, відкритість та публічність, законність, гласність, рівності прав та обов'язків членів. Громадська організація створена на основі єдності інтересів і прагнень її членів захистити Україну від збройної агресії для спільної реалізації ними своїх прав та свобод. Головною метою і сенсом діяльності Українського Легіону є формування нового громадянина, захисника родини, громади і суспільства, який бере на себе особисту відповідальність за все те, що відбувається в нашій країні. Організація військової підготовки громадян до захисту своєї країни це водночас і поточне завдання Легіону і наш безпосередній внесок у втілення в життя проекту нової України, який лише народжується.

Updated: 03.05.2017 — 13:26