Лекція про українсько-німецький театральний проект «Per Se» за мотивами творів Сковороди та Канта

Книгарня «Є», IX Міжнародний фестиваль сучасного танцю «Zelyonka SPACE UP» та творчий колектив вистави «Per Se» запрошують гостей на лекцію про українсько-німецький театральний проект «Per Se» за мотивами творів Сковороди та Канта. Учасники: хореограф Світлана Олексюк, менеджер проекту «Per Se» Олексій Калюжний, перформери Віталіна Ізотова, Анастасія Запотєєва, Євген Конощук. Модератор — Олександр Маншилін.

Наші відмінності є цікавим викликом для нас. Ми зауважуємо їх при зустрічі, спілкуванні з іншими. Що нас визначає і створює наш образ — це наша глибинна природа чи випадкова маніфестація? Це сформовано історією, нашим особистим досвідом чи існувало раніше? У танцювальному діалозі, в якому одночасно існують тіло та відео, люди та звуки, учасники запитують одне одного, граються із запитаннями, відкидають їх та повертаються назад. Дві особистості, які допомагають їм у цьому – це Іммануель Кант та Григорій Сковорода. Але вони ж філософи і походять з XVIII-го сторіччя. Що спільного мають вони з нами? Чи можемо ми відчувати та описувати світ схожим чином?

Результати творчого дослідження танцівники та хореографи оформили у виставу, поєднавши того, хто подорожує та розмірковує, з тим, хто танцює та розважається. Цей новий персонаж має довгу та захопливу подорож крізь дві культури, німецьку та українську, які зустрілися у спільній дії. На заході ви не тільки будете шукати відповіді на філософські питання, але й зможете насолодитись фрагментом самої вистави.

Поширити: Поділитися Поділитися submit to reddit