Ліна Костенко пише нову книжку

Український поет та видавець Іван Малкович анонсував вихід нового прозового твору Ліни Костенко. Книжка, над якою письменниця працює вже кілька років, і яку зовсім скоро завершить, побачить світ у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». 

«Ми очікуємо у Ліни Костенко нову прозову книжку. Це буде велика несподіванка, я думаю, дуже-дуже цікава», — наголосив Іван Малкович у ефірі телеканалу  ZIK.

Видавець також зазначив, що це буде худодньо-історична книжка. Жанр твору поки що невідомий. Пан Малкович заінтригував читачів зазначивши, що це не роман і не есеїстика.

«Записки українського самашедшого» — попередня прозова книжка Ліни Костенко, видана у 2010 році, — стала одним із бестселерів видавництва. Її загальний наклад 160 тисячі примірників. Не втрачає популярності і поетична збірка «Триста поезій». Цього року було продано понад 22 тисячі примірників, а з часу виходу книжки — понад 80 тисяч.

Важливою подією 2018-го для всіх поціновувачів творчості Ліни Костенко стане вихід «Марусі Чурай» з ілюстраціями Владислава Єрко. Заради неї ілюстратор відклав роботу над трьома іншими книжками.

The post Ліна Костенко пише нову книжку appeared first on Література. Сучасна українська література. Всеохопний літературний портал.

Джерело та деталі: Ліна Костенко пише нову книжку

«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.

Updated: 12.01.2018 — 11:00