Локомотив “Європа”

3 країни, 6 міст, близько 2000 км залізниці, понад 20 проведених інтерв’ю, 2 місяці подорожі й майже стільки ж монтажу, редагування, верстки, години відео та сотні фотографій. Письменники, історики, урбаністи, активісти, викладачі, культурні менеджери та навіть бізнесмени. Декілька місяців роботи підійшли до завершення, а нам все ще не віриться 🙂.

Наш проект – це мультимедійна історія, яка містить в собі текст, фото та відео. В ній ми досліджуємо Чернівці, Франківськ, Львів, Перемишль, Краків та Відень через призму побудованої Австро-Угорщиною у 1866 році залізниці з Буковини до столиці імперії. У кожному з цих міст ми шукаємо спільне й відмінне, позитивне й не дуже. А також простежуємо сліди імперського минулого й дізнаємось про сучасні тенденції. Основне питання, на яке ми намагаємось знайти відповідь: чи існує ще той цивілізаційний зв’язок між Україною та Австрією й до чого він може призвести?

Сподіваємось, що вам буде цікаво! Приємного перегляду 🙂

http://www.curiousmole.com/lokomotyv-europa

Джерело та деталі: Локомотив “Європа”

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 30.04.2017 — 23:26