“Магія” Зеленського, мова чи ковбаса, цензура на 5-му каналі | Агенція Медійної Безпеки

Сьогодні Агенція Медійної Безпеки розкаже вам про те, який психоз викликає закон про мову і що говорить про мовне питання Гордон, чому Разумков став Разумняшкою, а Мосейчук посприяла тому, що журналістам “плюсів” кричать “ганьба”. А ще святкуємо Великдень, слухаємо монологи Ляшка про Зеленського, досліджуємо чи пов’язані цензура і Порошенко на 5 каналі, занурюємося на те, яким був Дмитрий Киселев 20 років тому і дивимося нове шоу НТВ “Магия”.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ? https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ? https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ? https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ? https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ? https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс