Майстер-клас з історії писемності та слов’янської каліграфії

Пропонуємо вашій увазі унікальний майстер-клас, під час якого ви поринете в ті часи, коли користувалися горішковим чорнилом і тростиною для письма. Кожен із вас, після закінчення майстер-класу, залишиться з власною «середньовічною» грамотою. Ми гарантуємо приємний і пізнавальний сімейний відпочинок.

Проводитиме майстер-клас князівський писар Димитрій з Древнього Києва! Тривалість такої подорожі в минуле – історію писемності – від 45-ти хвилин до години.

Під час майстер-класу ви ознайомитеся з історією появи і розвитку письмового приладдя і матеріалів. Кожен з Вас освоїть техніку написання окремих слів і цифр старослов’янськими літерами, використовуючи автентичні письмові прилади та матеріали. Використовуючи отримані навички,

Ви зможете самостійно створити свій манускрипт, навіть, якщо соромитеся свого почерку. Після закінчення майстер-класу зможете придбати унікальні сувеніри: репліки середньовічного письмового приладдя і матеріалів, сувенірні грамоти, листівки, звислі печатки та багато іншого за ціною виробника. Усі письмові приладдя і матеріали, необхідні для майстер-класу, надаються Майстром-писарем.

Запис на майстер-клас – за № тел.: (063) 776 56 25 (Дмитро)

або (096) 139 89 05 Наталія

Адреса: будинок Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів).

Майстер-клас з історії писемності та слов’янської каліграфії

Джерело та деталі: Майстер-клас з історії писемності та слов’янської каліграфії

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 21.03.2018 — 18:00
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier