Міжкурінний табір «Месники» Липинців та Ленкавців

2-11 липня 2018 р. Божого відбувався міжкурінний вишкільний табір «Месники» куреня ч. 79 ім. В’ячеслава Липинського спільно з куренем ч. 59 ім. Степана Ленкавського та  самостійного гуртка «Залізородженні» станиці  Хмельницький. Табір проводився в урочищі Любінець Богородчанського району Івано-Франківської області. 

Перші чотири дні учасники табору освоювали навики військового пластування, практикувалися у в’язанні таборових споруд та куховаренні,  дізнавалися цікаве з військової історії України середини ХХст. Легенда табору була присвячена подіям доби Української Повстанської Армії.  Невід’ємним елементом програми табру було вивчення основ списового та рукопашного бою. Юнаки повністю занурились в таборову легенду, слідували законам та порядкам повстанців. В кожного члена табору було своє таборове псевдо, яке було відповідником реальним історичним особам.  За час табору відбулись дві мандрівки, де юнаки познайомились з визначними місцями та постаттями краю, що боролись за Українську державність. Під час першої мандрівки учасники відвідали Манявський скит, де мали Службу Божу, піднялися на г. Скитик. Інша мандрівка відбулася в смт Солотвин, де таборовики відвідали могилу командира криївки СБ окружного проводу Дмитра Рогіва («Зуб») та стрільця Йосипа Павлушинського («Богдан»), учасники піднялися на г. Лиса.

Підсумком отриманих знань з військового пластування став тереновий змаг.

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

The post Міжкурінний табір «Месники» Липинців та Ленкавців appeared first on Пласт – український скаутинг.

Джерело та деталі: Міжкурінний табір «Месники» Липинців та Ленкавців

Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжною організацією. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та на засадах християнської моралі.

Updated: 03.08.2018 — 11:30