Міжнародна науково-практична конференція «Синергія в культурному просторі сучасності»

Організатори – Кафедра івент-менеджменту та індустрії дозвілля й Кафедра філософії.

У Міжнародній конференції узяли участь Державний секретар Міністерства культури України Ростислав Карандєєв, Консул Афганістану в Україні Nusrat Ahmad Ramin, Президент КНУКіМ Михайло Поплавський, Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва Світлана Долеско, Декан факультету соціально-культурної діяльності Валерій Кушнарьов, завідувач кафедри арт-менеджменту НАКККіМ. Ольга Копієвська, почесні гості, професори та молоді учені університетів України, Білорусії, Польщі, США.

Ростислав Карандєєв зазначив про розвиток культурних індустрій в Україні. Не менш важливим питанням є і поєднання теорії з практикою в сфері культури, про що розповіла у вітальному слові Ольга Копієвська, закцентувавши увагу на такому важливому моменті, як перевага практичних навичок студентів перед теоретичними. У продовження цієї важливої теми, Світлана Долеско, підтримавши Ольгу Копієвську, розповіла про проходження практики студентами Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності в Центрі Української Культури та Мистецтва. Під час конференції пройшла плідна робота в секціях та студентських студіях.

Міжнародна науково-практична конференція «Синергія в культурному просторі сучасності», 29 березня 2018 р.

Джерело та деталі: Міжнародна науково-практична конференція «Синергія в культурному просторі сучасності»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 30.03.2018 — 18:26
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier