“Мусора не люди” версія 2.0 | #АМБ

Повний випуск АМБ 👉 https://youtu.be/8pxmaT1Z7D8
Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

“Таке трапляється” – це все, що здатен переконливо вичавити з себе Арсен Аваков після того як поліцейські вбивають дитину. І ми спостерігаємо як система вмикається, щоб їх відмазати. Не “таке”, друзі! З нами трапився Арсен Борисович і система, яка настільки справно функціонує, що це був чи не перший коментар міністра після гучної справи, а не постики в інстаграмі. Коментар з метою відмазатися і знецінити трагедію винятково. Політика спілкування з терпилами, яка вже не те щоб працює.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс