МВФ – зло? 👺

МВФ: зло чи добро? Чи є хоч хтось, кому допоміг міжнародний валютний фонд? Давайте розберемось разом.

МВФ напевно одна з найбільш відомих і одночасно найбільш демонізованих міжнародних інституцій. Фонд звинувачують у спробі колонізувати, знищити, покорити, підставити і взагалі зробити різним народам світу боляче і погано.
В суспільстві сформувалася думка, що МВФ – щось схоже до банку, який видає кредити для того, аби отримати з цього якісь прибутки. Та ті, хто так вважає, глибоко помиляються.
Насправді МВФ – це спеціальне агенство ООН створене у 1945 році з метою сприяння міжнародній співпраці в грошовій політиці, посилення міжнародної торгівлі, встановлення прозорих валютно-кредитних відносин між країнами-членами і заради стабілізації грошових обмінних курсів і фінансово-економічної ситуації у світі взагалі.
МВФ управляється колективно. Управління здійснює Рада керівників, де мінімальну ставку голосів має кожна країна-член, але їх кількість залежить від того, скільки коштів вона вкладає у спільний «гаманець», з якого потім надається допомога іншим. Чим більша сума – тим більше голосів. Це дозволяє забезпечити стабільність в організації, аби ті, хто допомогу отримують не маніпулювали рішенням в збиток донорів.
На зорі існування Фонду у нього позичали країни, які стали його засновникамии і сьогодні є найпотужнішими економіками світу – Франція, Британія, Німеччина. Це дозволило їм в ті часи подолати важку кризову ситуацію, спричинену наслідками Другої світової і швидко відновитися.
Наступного разу коли ви будете чути від політиків і чиновників про жахливі наслідки співпраці з МВФ знайте. Це лише тому, що їм подобається корупція, їм вигідні нечесні суди, вони хочуть щоб ви їм платили високі податки. Вони хочуть управляти вашим життям, вашим бізнесом, вашою роботою. Лише це їх мотивує, а не благо для України.
Тому щоразу, обираючи між таким політиком і МВФ – обираймо МВФ. Не прогадаємо)))

#IMF #МВФ #україна

Підтримати нашу ініціативу:
👉 Patreon: https://www.patreon.com/OstanniyCapitalist
👉 Монобанк: 5375411500281410

Ми в соцмережах:
▪ Instagram: https://www.instagram.com/ostanniy.capitalist/
▪ Telegram: https://t.me/OstanniyCapitalist

Ведучий: Валентин Краснопьоров
У створенні ролика брали участь: Валентин Краснопьоров, Олександр Бережной, Сергій Горенко
Дякуємо за допомогу в створенні відео: Роману Шведу, Quickly production, Андрію Капранову

⚡ Наші патрони, без яких випуск нових відео був би неможливим:
Богдан (Київ), Serhii Babak, Oleksandr Martseniuk, Наталія Діденко, Yegor, Matvey Sivoraksha, Alex, Vitalii, Roman Shved, Illia Pyshniak, Bogdan Symchych, Himiko, Ірина Кельнер, Oleksiy Turchyn, Сергей Говядовский