На Android стало простіше керувати обліковим записом Google

Google запускає новий інтерфейс доступу до своєї системи акаунтів. Нові функції вже мають бути доступними на всіх пристроях Android, і найближчим часом вони також з’являться на гаджетах iOS і комп’ютерах.

Новий інтерфейс отримав можливості, які допоможуть легше орієнтуватися в обліковому записі. Серед них, наприклад, оновлені параметри безпеки та конфіденційності, зведення актуальної інформації, пов’язаної з аккаунтом в одному місці. Крім того, система покаже рекомендації про те, що ще можна зробити для захисту даних.

Спростився доступ до параметрів облікового запису Google. Для цього треба натиснути на значок «Пошук» у нижній частині екрана і ввести запит, наприклад, «як змінити пароль». При труднощах з формулюванням запиту можна перейти в розділ «Підтримка» з відповідями на поширені запитання.

На сторінці «Дані і персоналізація» розмістився розділ «Відстеження», де можна вибрати, які дії будуть зберігатися у акаунті.

The post На Android стало простіше керувати обліковим записом Google appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: На Android стало простіше керувати обліковим записом Google

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 24.06.2018 — 23:58
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier