НА ОБУХІВЩИНІ БУДЕ СТВОРЕНИЙ ПРИТУЛОК ДЛЯ СОБАК?

Сьогодні, 15 листопада, в офісі голови Обухівської РДА відбулась перша робоча зустріч по вирішенню проблеми безпритульних тварин в Обухівському районі. На зустрічі представники громадськості – зоозахисниця Олена Юріївна Лісовська, представники ГО «Трипільський Край» Ольга Нос і Євген Цяпенко та голова спілки АТО Українки Олексій Відоменко обговорювали з головою РДА Іваном Рудяком проблематику та кроки до вирішення питання.
Було вирішено розпочати створення притулку для тварин за підтримки РДА та розробити навчальну програму по безпеці поводження з тваринами у школах. Координатором проекту від громадськості буде Олена Юріївна Лісовська. На наступній зустрічі, яка відбудеться незабаром, будуть представлений фінансові розрахунки та обговорене фінансування проекту.
Охочі громадяни можуть долучатися до практичної реалізації цього проекту та звертатися з пропозиціями або до Олени Юріївни, або писати на Трипільський Край.зустріч по притулку

Джерело та деталі: НА ОБУХІВЩИНІ БУДЕ СТВОРЕНИЙ ПРИТУЛОК ДЛЯ СОБАК?

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 15.11.2017 — 12:00
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier