На YouTube стало складніше завантажувати чужі відео

У YouTube поширена практика, коли хтось завантажує чужі відео та заробляє на цьому гроші. Сервіс вже пропонує оригінальним авторам кілька інструментів для боротьби з цим явищем і нещодавно він запустив ще один. Він автоматично сканує кожне нове відео і перевіряє його на схожість із вже завантаженими в сервіс роликами.

Новий інструмент називається Copyright Match і працює тільки з цілими відео, окремі частини він не може обробляти. Для цього засобу автором оригіналу буде той користувач, хто завантажить ролик в сервіс першим, оскільки система визначає скопійований вміст саме з часу його додавання.

Коли інструмент знаходить дублікат відео, він пропонує авторам кілька варіантів дій. Можна зв’язатися з тим, хто завантажив ролик і спробувати домовитися або можна звернутися до адміністраторів YouTube видалити копію.

Новий інструмент дуже схожий існуючий Content ID, в якій зберігаються «цифрові відбитки» – зразки контенту, завантажені правовласниками. Однак у YouTube наголошують, що новинка стане в нагоді виключно для пошуку несанкціонованих копій. Content ID, в свою чергу, призначена для власників авторських прав на музику і музичні кліпи, трейлери і записи виступів.

На цьому тижні Copyright Match зможуть скористатися всі автори з більш ніж 100 тисячами глядачів каналів. Далі інструмент розширять на авторів з меншою кількістю глядачів.

The post На YouTube стало складніше завантажувати чужі відео appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: На YouTube стало складніше завантажувати чужі відео

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 17.07.2018 — 23:32