Наталія Мосейчук атакована ботами, а у Павленка російськомовна щелепа | #АМБ

Повний випуск АМБ 👉 https://youtu.be/eIWzS0EhLAc
Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

Є люди, які чують голоси, а є Наталія Мосейчук і вона скрізь бачить ботів, навіть там де їх нема. Розкриваємо таємницю рівня Капітана Очевидності — якщо з вами хтось не згоден, то це не означає, що він бот.
От ми теж читаємо ваші коменти і бачимо за ними людей навіть тоді, коли ви приписуєте Андрію російськомовну щелепу. А що! Ну колись вона дійсно була такою, а зараз – ні. Це називається еволюція.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс