Невдоволені президентом США маніпулюють алгоритмами Google, щоб за пошуком «ідіот» показували фото Дональда Трампа

Останніми днями англомовні користувачі могли помітити, що при введенні слова «ідіот» пошуковик Google показує їм фотографії президента США Дональда Трампа. Таким чином протестувальники показують невдоволення політиком та його рішеннями.

Уперше подібний збіг виявили під час візиту Трампа до Великобританії. Тоді активісти вивели в топи пісню групи Green Day під назвою «Американський ідіот» (American Idiot). Критикам ідея сподобалася, і вони спробували продовжити, маніпулюючи найпопулярнішим пошуковиком планети і назвавши тактику «бомбардування Google».

Google ретельно охороняє принципи своїх пошукових алгоритмів, але протестувальникам це не потрібно. Вони використовують загальновідому особливість роботи пошуковиків: орієнтацію на популярні матеріали.

Активісти публікують статті на своїх власних платформах, в яких асоціюють слово «ідіот» з нинішнім президентом США. Далі вони намагаються всіляко поширити та популяризувати ці матеріали. Завдяки масовості таких статей та великій кількості переходів на них алгоритми Google вважають ці матеріали дуже популярними і затребуваними.

Це вже не перший випадок кумедної роботи пошукових алгоритмів Google. У 2009 році користувачі помітили, що пошуковик на запит «Мішель Обама», яка є чорношкірою жінкою і дружиною колишнього президента США Барака Обами, показував фотографію мавпи із сережками у вухах. Тоді представники Google сказали наступне: «Іноді пошукові результати Google можуть містити неприйнятний контент, навіть від невинних запитів. Ми запевняємо, що погляди, які мають такі сайти, не підтримуються в Google. Пошукові двигуни є відображенням контенту та інформації, які наявні в інтернеті».

The post Невдоволені президентом США маніпулюють алгоритмами Google, щоб за пошуком «ідіот» показували фото Дональда Трампа appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Невдоволені президентом США маніпулюють алгоритмами Google, щоб за пошуком «ідіот» показували фото Дональда Трампа

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 24.07.2018 — 02:19